top of page

Agnieszka Gluszczak

IMG_0212 2_edited.jpg
 Specjalista leczenia ran, limfologii, stomii
oraz edukator cukrzycy. 

1.

Doświadczenie

Od przeszło 25 lat rozwijam moją karierę medyczną a od dwóch dekad prowadzę specjalistyczne przychodnie na terenie Polski, oraz praktykę za granicą.

2.

Certyfikaty i dyplomy

Ciągłej edukacji i poszerzaniu swojej wiedzy zawdzięczam możliwość oferowania pomocy i ekspertyzy medycznej na najwyższym poziomie.

3.

Konferencje

Prowadzę prelekcje na polskich oraz zagranicznych konferencjach, sympozjach oraz jestem szkoleniowcem warsztatów dla specjalistów.

4.

Publikacje

Dzielę się moją wiedzą poprzez publikacje moich prac w magazynach specjalistycznych oraz jako ekspert w prasie lifestyle.

5.

Media
o mnie

Zapraszam do zapoznania się z publikacjami w mediach o mnie.

Menu
Empatia, kompleksowe podejście są podstawowym wymogami, aby właściwie zaplanować skuteczne leczenie.
O mnie
Jestem licencjonowaną, dyplomowaną pielęgniarką z ukończyła szkołę medyczną o
specjalności: Pielęgniarstwo i Ochrona Zdrowia.
Posiadam uprawnienia do leczenia i pielęgnacji ran na terenie UE i UK.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz posiadam liczne wyróżnienia przez instytucje medyczne, jak i media.
Współpracuję z:
Screen Shot 2021-01-19 at 14.34.06.jpg
Pani Agnieszka jest absolutnie fantastyczną osobą, najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie i naprawdę pasjonuje się swoją pracą. WSZYSCY pacjenci po operacji powinni się kierować do jej przychodni prosto ze szpitala, wielu mogłoby dzięki temu uniknąć niepotrzebnego cierpienia, bólu, powikłań i poczucia bezsilności. Wizyta tutaj to doświadczenie z absolutnie innego świata, jeśli tak wygląda opieka medyczna w krajach Zachodu, to domagam się przyłączenia Polski do tych krajów :) (...) Jestem absolutnie zachwycony standardami panującymi w jej przychodni, niestety publiczna służba zdrowia przyzwyczaiła mnie do standardów wczesnego średniowiecza i byłem przekonany, że tak po prostu wygląda medycyna XXI wieku (w końcu leczyli mnie wykształceni i doświadczeni lekarze) - spoiler: to tak nie wygląda, co zrozumieć można już po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki :) Bardzo Pani dziękuję i proszę nadal ratować pacjentów! :)​

Pan Sławomir - Google

Contact
bottom of page