top of page
IMG_6343.jpg

1.

O mnie

Specjalista leczenia ran i pielęgnacji stóp z prawie 20 letnim doświadczeniem, która z zamiłowaniem i olbrzymim zaangażowaniem zajmuje się leczeniem pacjentów z trudno gojącymi się ranami.

W 2021 wyróżniona honorów przez Szwedzką Królową Sylvię nagrodą "Queen Silvia Nursing Award".

 

Doświadczenie i praktykę nabyła w ośrodkach w Europie i kraju, gdzie zainspirowana zabiegami podologiczno – podiatrycznymi, sprowadziła usługi do Polski.

Pierwsza placówka autoryzowana przez firmę 3M do pielęgnacji stóp i leczenia ran, którą stworzyła w Łodzi była wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i materiały.

W roku 2003 gabinet stał się wzorcowym i pierwszym miejscem tego typu, gdzie zdobyła pierwsza nagrodę na XII targach ,,Kryształowa Wenus.”
Sukcesy w leczeniu ran w oparciu o europejskie standardy, pozwoliły na stworzenie kolejnego miejsca w Warszawie, gdzie Agnieszka Głuszczak przeprowadza zabiegi. Pacjenci z całego świata przybywają, aby leczyć komplikacje pooperacyjne, przewlekłe owrzodzenia i przetoki i tzw. trudne rany.

 

Pomysłodawczyni innowacyjnych systemów do korygowania wrastających paznokci za pomocą klamer drutowych, pelot na śródstopie i separatorów do korygowania palucha koślawego.

 

Prelegentka w licznych wystąpieniach medycznych dla środowiska lekarsko – pielęgniarskiego. Organizatorka pokazów i szkoleń. Autorka artykułów dla prasy farmaceutycznej i medycznej.

IMG_6339_edited.jpg
bottom of page