top of page

O mnie

Specjalista leczenia ran i pielęgnacji stóp z prawie 20 letnim doświadczeniem, która z zamiłowaniem i olbrzymim zaangażowaniem zajmuje się leczeniem pacjentów z trudno gojącymi się ranami. Doświadczenie i praktykę nabyła w ośrodkach w Europie i kraju, gdzie zainspirowana zabiegami podologiczno – podiatrycznymi, sprowadziła usługi do Polski.

Pierwsza placówka autoryzowana przez firmę 3M do pielęgnacji stóp i leczenia ran, którą stworzyła w Łodzi była wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i materiały.
W roku 2003 gabinet stał się wzorcowym i pierwszym miejscem tego typu.


Sukcesy w leczeniu ran w oparciu o europejskie standardy, pozwoliły na stworzenie kolejnego miejsca w Warszawie, gdzie Agnieszka Głuszczak przeprowadza zabiegi. Pacjenci z całego świata przybywają, aby leczyć komplikacje pooperacyjne, przewlekłe owrzodzenia i przetoki i tzw. trudne rany.

Pomysłodawczyni innowacyjnych systemów do korygowania wrastających paznokci za pomocą klamer drutowych, pelot na śródstopie i separatorów do korygowania palucha koślawego.

Prelegentka w licznych wystąpieniach medycznych dla środowiska lekarsko – pielęgniarskiego. Organizatorka pokazów i szkoleń. Autorka artykułów dla prasy farmaceutycznej i medycznej.

bottom of page